Soleo

logo_soleo

 

To więcej niż profesjonalne kosmetyki solaryjne. To spójna koncepcja opalania nastawiona na osiąganie jak najlepszych efektów. SOLEO to znana i ceniona marką, obecna w ponad 30 krajach świata, ze szczególnym uwzględnieniem Europy. Wszystkie kosmetyki tworzone są wg światowych standardów i z użyciem najlepszych surowców.

Marka SOLEO jest nieustannie otwarta na potrzeby konsumentów, czego dowodem jest ciągły proces rozwoju i innowacji oferowanych produktów. Dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych oraz w oparciu o innowacyjne pomysły, udało się zapewnić marce SOLEO pozycję lidera i eksperta w branży kosmetyki solaryjnej. Wysoka jakość produktów, funkcjonalne opakowania i atrakcyjna cena to wynik zastosowania najnowszych technologii, najlepszych składników oraz efektywnej strategii marketingowej.

Zadowolenie klienta to priorytet firmy, która stawiamy czoła wzrastającym wymaganiom oraz wyznacza obowiązujące trendy. Dewizą SOLEO jest „najlepsza jakość w przystępnej cenie”.
Kosmetyki SOLEO produkowane są przez firmę Aroma Trend – firmę od ponad 10 lat specjalizującą się w profesjonalnych kosmetykach do opalania w solarium.

Zapoznaj się z nasz ofertą.