Lampy kolagenowe Red Rave

Sunmax Red Rave to nowa lampa opalająca o wyjątkowym, spiralnym kształcie. Jednak Red Rave to nie tylko intensywna i długotrwała opalenizna. Po raz pierwszy zastosowanie światła czerwonego (kolagenowego) nie spowodowało obniżenia wartości promieniowania UV. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz wyselekcjonowaniu najkorzystniejszych długości fal prezentujemy lampę, która zapewni nie tylko wyjątkowy złoty kolor opalenizny, ale sprawi, że cały nasz organizm będzie funkcjonował lepiej.

Światło kolagenowe Red Rave wykazuje działanie odmładzające i poprawiające wygląd skóry. Badania wykazały, że światło o długości fali 610-640 nm dociera do głębiej położonych komórek i dzięki temu regeneruje je, poprawia ich metabolizm i mikrocyrkulację krwi – skóra jest lepiej dotleniona, szybciej oczyszcza się z toksyn, nabiera zdrowego blasku.

Specjalny kształt lampy pozwolił na uzyskanie dodatkowego efektu Heat Up!, który sprawia, że w trakcie sesji mięśnie rozluźniają się, a my możemy się odprężyć i zrelaksować. Dodatkowo czerwone światło Red Rave sprzyja wydzielaniu endorfin, dlatego po opalaniu czujemy się wypoczęci i szczęśliwi.

Główne cechy lamp kolagenowych Red Rave

  • unikalne połączenie światła czerwonego i UV bez ograniczenia właściwości opalających;
  • wyjątkowa, intensywna i długotrwała opalenizna;
  • zauważalna poprawa wyglądu skóry – staje się bardziej miękka i rozświetlona;
  • redukcja nieprzyjemnego zapachu po opalaniu;
  • efekt Heat Up! to więcej endorfin, czyli lepsze samopoczucie;
  • poprawa metabolizmu komórek i mikrokrążenia krwi = lepsze funkcjonowanie organizmu.

Lampy Red Rave zainstalowane zostały w łóżku Ergoline INSPIRATION 450-S kabina nr 4.